جامعه ایران و مسئله همبستگی

جامعه ایران و مسئله همبستگی

گفتارهایی از: محمدجواد غلامرضا کاشی، آرمان ذاکری، غلامرضا ظریفیان، عمادالدین باقی، ابراهیم حاجیانی، محمد فاضلی، وحید سهرابی‌فر در مقدمه‌ی کتاب می‌خوانیم: «جامعه‌ی ایران در شرایط فعلی، به دلیل نابه سامانی‌های اقتصادی و اجتماعی، با مشکلاتی از قبیل افزایش فقر، بیکاری و بی‌ثباتی رو برو است که کاهش رفاه برای جامعه و افزایش آسیب‌های اجتماعی را به همراه داشته است. علاوه بر آن، این وضعیت منجر به ایجاد تضاد و شکاف‌های اجتماعی‌ای شده است که روز به روز بیشتر می‌شود.» به کوشش زهرا موحدی ساوجی ویراستار: معصومه الیاس‌پور طراح جلد: رشید توشه کمیته کارشناسی: هدی امامی، شهاب شهسوارزاده، اسما صارمی، پیمان مغازه، عطیه ملک‌زاهدی، اشرف سادات موسوی کتاب «جامعه‌ی ایران و مسئله‌ی همبستگی» گفتارهایی از مجموعه نشست‌های همبستگی و گسیختگی در جامعه ایران برگزار شده در توسط موسسه رحمان است. این کتاب را نشر دگر منتشر کرده است.
به کوشش زهرا موحدی ساوجی ویراستار: معصومه الیاس‌پور طراح جلد: رشید توشه کمیته کارشناسی: هدی امامی، شهاب شهسوارزاده، اسما صارمی، پیمان مغازه، عطیه ملک‌زاهدی، اشرف سادات موسوی کتاب «جامعه‌ی ایران و مسئله‌ی همبستگی» گفتارهایی از مجموعه نشست‌های همبستگی و گسیختگی در جامعه ایران برگزار شده در توسط موسسه رحمان است. این کتاب را نشر دگر منتشر کرده است.

 

گفتارهایی از: محمدجواد غلامرضا کاشی، آرمان ذاکری، غلامرضا ظریفیان، عمادالدین باقی، ابراهیم حاجیانی، محمد فاضلی، وحید سهرابی‌فر

در مقدمه‌ی کتاب می‌خوانیم:

«جامعه‌ی ایران در شرایط فعلی، به دلیل نابه سامانی‌های اقتصادی و اجتماعی، با مشکلاتی از قبیل افزایش فقر، بیکاری و بی‌ثباتی رو برو است که کاهش رفاه برای جامعه و افزایش آسیب‌های اجتماعی را به همراه داشته است. علاوه بر آن، این وضعیت منجر به ایجاد تضاد و شکاف‌های اجتماعی‌ای شده است که روز به روز بیشتر می‌شود.»

 

به کوشش زهرا موحدی ساوجی

ویراستار: معصومه الیاس‌پور

طراح جلد: رشید توشه

کمیته کارشناسی: هدی امامی، شهاب شهسوارزاده، اسما صارمی، پیمان مغازه، عطیه ملک‌زاهدی، اشرف سادات موسوی

کتاب «جامعه‌ی ایران و مسئله‌ی همبستگی» گفتارهایی از مجموعه نشست‌های همبستگی و گسیختگی در جامعه ایران برگزار شده در توسط موسسه رحمان است. این کتاب را نشر دگر منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
اشتراک گذاری